ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر پرتغال صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به پرتغال آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به پرتغال می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی پرتغال باعث شده است که پرتغال برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به پرتغال به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت پرتغال برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به پرتغال دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  پرتغال و پرتغال در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت پرتغال با پرتغال است. بازرگانان به دلیل نزدیکی پرتغال به پرتغال و روابط خوب بین دو کشور در بازار پرتغال حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به پرتغال مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک پرتغال محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات پرتغال داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به پرتغال

 

چنانچه  پرتغال را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در پرتغال از سوی پرتغال هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به پرتغال ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به پرتغال را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور پرتغال دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به پرتغال

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی پرتغال در دهه گذشته

 

همسایگی پرتغال با کشورهای پرتغال و پرتغال و …

 

کشور پرتغال با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی