ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به بلغارستان آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به بلغارستان می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی بلغارستان باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به بلغارستان به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت بلغارستان برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به بلغارستان دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  بلغارستان و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با بلغارستان است. بازرگانان به دلیل نزدیکی بلغارستان به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار بلغارستان حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به بلغارستان مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به بلغارستان

 

چنانچه  بلغارستان را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در بلغارستان از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به بلغارستان ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به بلغارستان را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور بلغارستان دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به بلغارستان

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی بلغارستان در دهه گذشته

 

همسایگی بلغارستان با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور بلغارستان با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی