ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به قرقیزستان آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به قرقیزستان می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی قرقیزستان باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به قرقیزستان به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت قرقیزستان برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به قرقیزستان دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  قرقیزستان و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با قرقیزستان است. بازرگانان به دلیل نزدیکی قرقیزستان به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار قرقیزستان حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به قرقیزستان مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به قرقیزستان

 

چنانچه  قرقیزستان را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در قرقیزستان از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به قرقیزستان ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به قرقیزستان را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور قرقیزستان دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به قرقیزستان

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی قرقیزستان در دهه گذشته

 

همسایگی قرقیزستان با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور قرقیزستان با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی