ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به لتونی آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به لتونی می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی لتونی باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به لتونی به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت لتونی برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به لتونی دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  لتونی و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با لتونی است. بازرگانان به دلیل نزدیکی لتونی به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار لتونی حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به لتونی مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به لتونی

 

چنانچه  لتونی را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در لتونی از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به لتونی ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به لتونی را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور لتونی دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به لتونی

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی لتونی در دهه گذشته

 

همسایگی لتونی با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور لتونی با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی