ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما


با رشد و توسعه اقتصادی کشور عمان , حجم معاملات این کشور با سایر کشورهای جهان , پتانسل بالای بازار مصرف در کشور عمان  ،بازرگانان و کشورهای زیادی در حال رقابت برای نفوذ در بازار عمان برای به دست آوردن سهم بیشتر از بازار عمان هستند ،در زیر به برخی از پتانسیل در کشور عمان , شرایط صادرات  و… سخن می گویم.

میزان تولید کاشی و سرامیک ایران 550 میلیون متر مربع است که بیش از نصف آن در شهر یزد تولید می شود. کاشی و سرامیک تولیدی در ایران بیشترین کیفیت را دارد. به همین دلیل کشورهای مختلف از جمله کشورهای خاورمیانه و عربی از مشتریان سنگ ، کاشی  و سرامیک ایران به شمار می آیند.در سال های گذشته و با حمایت های ایجاد شده از سوی دولت در زمینه توسعه صادرات ، تولید کنندگان و بازرگانان زیادی به صادرات کاشی و سرامیک روی آورده اند تا بتوانند برای خود و ایران به سطح مطلوبی ارز آوری داشته باشند. طبق آخرین اخبار منتشر شده مقدار ارزش صادرات اشی و سرامیک به عمان 1،630،405 دلار می باشد که تنها 0.34 درصد از کل حجم صادرات را به خود اختصاص می دهد.

صادرات کاشی به عمان

اگر قصد صادرات کاشی و سرامیک به عمان را دارید می توانید از تجربه های مشاوران آقای سرامیک در خصوص صادرات کاشی به عمان استفاده نمایید هم اکنون با شماره تلفن 09122243394 تماس حاصل فرمایید. با خیال راحت تامین کالای مورد نیاز خود را به آقای سرامیک بسپارید.

تماس تلفنی