ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به جمهوری دمکراتیک کنگو آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به جمهوری دمکراتیک کنگو می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی جمهوری دمکراتیک کنگو باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به جمهوری دمکراتیک کنگو به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت جمهوری دمکراتیک کنگو برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به جمهوری دمکراتیک کنگو دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  جمهوری دمکراتیک کنگو و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با جمهوری دمکراتیک کنگو است. بازرگانان به دلیل نزدیکی جمهوری دمکراتیک کنگو به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار جمهوری دمکراتیک کنگو حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به جمهوری دمکراتیک کنگو مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به جمهوری دمکراتیک کنگو

 

چنانچه  جمهوری دمکراتیک کنگو را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در جمهوری دمکراتیک کنگو از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به جمهوری دمکراتیک کنگو ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به جمهوری دمکراتیک کنگو را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور جمهوری دمکراتیک کنگو دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به جمهوری دمکراتیک کنگو

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی جمهوری دمکراتیک کنگو در دهه گذشته

 

همسایگی جمهوری دمکراتیک کنگو با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور جمهوری دمکراتیک کنگو با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی