ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به بنگلادش آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به بنگلادش می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی بنگلادش باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به بنگلادش به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت بنگلادش برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به بنگلادش دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  بنگلادش و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با بنگلادش است. بازرگانان به دلیل نزدیکی بنگلادش به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار بنگلادش حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به بنگلادش مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به بنگلادش

 

چنانچه  بنگلادش را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در بنگلادش از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به بنگلادش ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به بنگلادش را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور بنگلادش دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به بنگلادش

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی بنگلادش در دهه گذشته

 

همسایگی بنگلادش با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور بنگلادش با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی