ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به کلمبیا آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به کلمبیا می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی کلمبیا باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به کلمبیا به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت کلمبیا برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به کلمبیا دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  کلمبیا و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با کلمبیا است. بازرگانان به دلیل نزدیکی کلمبیا به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار کلمبیا حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به کلمبیا مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به کلمبیا

 

چنانچه  کلمبیا را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در کلمبیا از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به کلمبیا ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به کلمبیا را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور کلمبیا دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به کلمبیا

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی کلمبیا در دهه گذشته

 

همسایگی کلمبیا با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور کلمبیا با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی