ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به لیبریا آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به لیبریا می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی لیبریا باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به لیبریا به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت لیبریا برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به لیبریا دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  لیبریا و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با لیبریا است. بازرگانان به دلیل نزدیکی لیبریا به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار لیبریا حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به لیبریا مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به لیبریا

 

چنانچه  لیبریا را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در لیبریا از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به لیبریا ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به لیبریا را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور لیبریا دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به لیبریا

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی لیبریا در دهه گذشته

 

همسایگی لیبریا با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور لیبریا با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی