ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به مالدیو آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به مالدیو می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی مالدیو باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به مالدیو به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت مالدیو برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به مالدیو دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  مالدیو و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با مالدیو است. بازرگانان به دلیل نزدیکی مالدیو به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار مالدیو حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به مالدیو مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به مالدیو

 

چنانچه  مالدیو را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در مالدیو از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به مالدیو ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به مالدیو را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور مالدیو دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به مالدیو

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی مالدیو در دهه گذشته

 

همسایگی مالدیو با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور مالدیو با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی