ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به مغولستان آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به مغولستان می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی مغولستان باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به مغولستان به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت مغولستان برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به مغولستان دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  مغولستان و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با مغولستان است. بازرگانان به دلیل نزدیکی مغولستان به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار مغولستان حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به مغولستان مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به مغولستان

 

چنانچه  مغولستان را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در مغولستان از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به مغولستان ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به مغولستان را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور مغولستان دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به مغولستان

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی مغولستان در دهه گذشته

 

همسایگی مغولستان با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور مغولستان با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی