ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به میانمار آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به میانمار می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی میانمار باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به میانمار به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت میانمار برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به میانمار دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  میانمار و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با میانمار است. بازرگانان به دلیل نزدیکی میانمار به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار میانمار حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به میانمار مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به میانمار

 

چنانچه  میانمار را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در میانمار از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به میانمار ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به میانمار را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور میانمار دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به میانمار

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی میانمار در دهه گذشته

 

همسایگی میانمار با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور میانمار با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی