ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به کره شمالی آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به کره شمالی می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی کره شمالی باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به کره شمالی به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت کره شمالی برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به کره شمالی دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  کره شمالی و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با کره شمالی است. بازرگانان به دلیل نزدیکی کره شمالی به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار کره شمالی حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به کره شمالی مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به کره شمالی

 

چنانچه  کره شمالی را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در کره شمالی از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به کره شمالی ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به کره شمالی را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور کره شمالی دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به کره شمالی

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی کره شمالی در دهه گذشته

 

همسایگی کره شمالی با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور کره شمالی با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی