ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر آنگویلا صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به آنگویلا آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به آنگویلا می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی آنگویلا باعث شده است که آنگویلا برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به آنگویلا به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت آنگویلا برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به آنگویلا دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  آنگویلا و آنگویلا در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت آنگویلا با آنگویلا است. بازرگانان به دلیل نزدیکی آنگویلا به آنگویلا و روابط خوب بین دو کشور در بازار آنگویلا حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به آنگویلا مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک آنگویلا محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات آنگویلا داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به آنگویلا

 

چنانچه  آنگویلا را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در آنگویلا از سوی آنگویلا هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به آنگویلا ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به آنگویلا را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور آنگویلا دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به آنگویلا

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی آنگویلا در دهه گذشته

 

همسایگی آنگویلا با کشورهای آنگویلا و آنگویلا و …

 

کشور آنگویلا با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی