ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به اتریش آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به اتریش می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی اتریش باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به اتریش به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت اتریش برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به اتریش دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  اتریش و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با اتریش است. بازرگانان به دلیل نزدیکی اتریش به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار اتریش حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به اتریش مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به اتریش

 

چنانچه  اتریش را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در اتریش از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به اتریش ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به اتریش را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور اتریش دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به اتریش

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی اتریش در دهه گذشته

 

همسایگی اتریش با کشورهای یونان و اتریش و …

 

کشور اتریش با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی