ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به مصر آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به مصر می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی مصر باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به مصر به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت مصر برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به مصر دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  مصر و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با مصر است. بازرگانان به دلیل نزدیکی مصر به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار مصر حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به مصر مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به مصر

 

چنانچه  مصر را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در مصر از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به مصر ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به مصر را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور مصر دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به مصر

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی مصر در دهه گذشته

 

همسایگی مصر با کشورهای یونان و مصر و …

 

کشور مصر با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی