ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به گواتمالا آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به گواتمالا می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی گواتمالا باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به گواتمالا به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت گواتمالا برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به گواتمالا دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  گواتمالا و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با گواتمالا است. بازرگانان به دلیل نزدیکی گواتمالا به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار گواتمالا حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به گواتمالا مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به گواتمالا

 

چنانچه  گواتمالا را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در گواتمالا از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به گواتمالا ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به گواتمالا را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور گواتمالا دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به گواتمالا

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی گواتمالا در دهه گذشته

 

همسایگی گواتمالا با کشورهای گواتمالا و گواتمالا و …

 

کشور گواتمالا با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی