ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به گینه بیسائو آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به گینه بیسائو می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی گینه بیسائو باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به گینه بیسائو به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت گینه بیسائو برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به گینه بیسائو دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  گینه بیسائو و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با گینه بیسائو است. بازرگانان به دلیل نزدیکی گینه بیسائو به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار گینه بیسائو حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به گینه بیسائو مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به گینه بیسائو

 

چنانچه  گینه بیسائو را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در گینه بیسائو از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به گینه بیسائو ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به گینه بیسائو را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور گینه بیسائو دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به گینه بیسائو

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی گینه بیسائو در دهه گذشته

 

همسایگی گینه بیسائو با کشورهای گینه بیسائو و گینه بیسائو و …

 

کشور گینه بیسائو با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی