ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به هندوراس آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به هندوراس می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی هندوراس باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به هندوراس به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت هندوراس برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به هندوراس دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  هندوراس و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با هندوراس است. بازرگانان به دلیل نزدیکی هندوراس به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار هندوراس حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به هندوراس مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به هندوراس

 

چنانچه  هندوراس را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در هندوراس از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به هندوراس ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به هندوراس را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور هندوراس دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به هندوراس

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی هندوراس در دهه گذشته

 

همسایگی هندوراس با کشورهای هندوراس و هندوراس و …

 

کشور هندوراس با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی