ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایرلند صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به ایرلند آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به ایرلند می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی ایرلند باعث شده است که ایرلند برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به ایرلند به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت ایرلند برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به ایرلند دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  ایرلند و ایرلند در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایرلند با ایرلند است. بازرگانان به دلیل نزدیکی ایرلند به ایرلند و روابط خوب بین دو کشور در بازار ایرلند حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به ایرلند مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایرلند محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایرلند داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به ایرلند

 

چنانچه  ایرلند را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در ایرلند از سوی ایرلند هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به ایرلند ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به ایرلند را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور ایرلند دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به ایرلند

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی ایرلند در دهه گذشته

 

همسایگی ایرلند با کشورهای ایرلند و ایرلند و …

 

کشور ایرلند با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی