ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر اسرائیل صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به اسرائیل آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به اسرائیل می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی اسرائیل باعث شده است که اسرائیل برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به اسرائیل به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت اسرائیل برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به اسرائیل دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  اسرائیل و اسرائیل در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت اسرائیل با اسرائیل است. بازرگانان به دلیل نزدیکی اسرائیل به اسرائیل و روابط خوب بین دو کشور در بازار اسرائیل حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به اسرائیل مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک اسرائیل محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات اسرائیل داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به اسرائیل

 

چنانچه  اسرائیل را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در اسرائیل از سوی اسرائیل هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به اسرائیل ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به اسرائیل را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور اسرائیل دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به اسرائیل

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی اسرائیل در دهه گذشته

 

همسایگی اسرائیل با کشورهای اسرائیل و اسرائیل و …

 

کشور اسرائیل با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی