ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر اردن صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به اردن آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به اردن می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی اردن باعث شده است که اردن برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به اردن به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت اردن برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به اردن دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  اردن و اردن در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت اردن با اردن است. بازرگانان به دلیل نزدیکی اردن به اردن و روابط خوب بین دو کشور در بازار اردن حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به اردن مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک اردن محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات اردن داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به اردن

 

چنانچه  اردن را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در اردن از سوی اردن هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به اردن ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به اردن را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور اردن دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به اردن

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی اردن در دهه گذشته

 

همسایگی اردن با کشورهای اردن و اردن و …

 

کشور اردن با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی