ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر قزاقستان صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به قزاقستان آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به قزاقستان می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی قزاقستان باعث شده است که قزاقستان برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به قزاقستان به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت قزاقستان برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به قزاقستان دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  قزاقستان و قزاقستان در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت قزاقستان با قزاقستان است. بازرگانان به دلیل نزدیکی قزاقستان به قزاقستان و روابط خوب بین دو کشور در بازار قزاقستان حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به قزاقستان مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک قزاقستان محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات قزاقستان داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به قزاقستان

 

چنانچه  قزاقستان را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در قزاقستان از سوی قزاقستان هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به قزاقستان ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به قزاقستان را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور قزاقستان دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به قزاقستان

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی قزاقستان در دهه گذشته

 

همسایگی قزاقستان با کشورهای قزاقستان و قزاقستان و …

 

کشور قزاقستان با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی