ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر کیریباتی صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به کیریباتی آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به کیریباتی می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی کیریباتی باعث شده است که کیریباتی برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به کیریباتی به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت کیریباتی برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به کیریباتی دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  کیریباتی و کیریباتی در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت کیریباتی با کیریباتی است. بازرگانان به دلیل نزدیکی کیریباتی به کیریباتی و روابط خوب بین دو کشور در بازار کیریباتی حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به کیریباتی مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک کیریباتی محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات کیریباتی داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به کیریباتی

 

چنانچه  کیریباتی را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در کیریباتی از سوی کیریباتی هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به کیریباتی ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به کیریباتی را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور کیریباتی دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به کیریباتی

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی کیریباتی در دهه گذشته

 

همسایگی کیریباتی با کشورهای کیریباتی و کیریباتی و …

 

کشور کیریباتی با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی