ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر مارتینیک صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به مارتینیک آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به مارتینیک می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی مارتینیک باعث شده است که مارتینیک برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به مارتینیک به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت مارتینیک برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به مارتینیک دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  مارتینیک و مارتینیک در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت مارتینیک با مارتینیک است. بازرگانان به دلیل نزدیکی مارتینیک به مارتینیک و روابط خوب بین دو کشور در بازار مارتینیک حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به مارتینیک مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک مارتینیک محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات مارتینیک داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به مارتینیک

 

چنانچه  مارتینیک را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در مارتینیک از سوی مارتینیک هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به مارتینیک ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به مارتینیک را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور مارتینیک دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به مارتینیک

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی مارتینیک در دهه گذشته

 

همسایگی مارتینیک با کشورهای مارتینیک و مارتینیک و …

 

کشور مارتینیک با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی