ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر کلدونیای جدید صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به کلدونیای جدید آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به کلدونیای جدید می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی کلدونیای جدید باعث شده است که کلدونیای جدید برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به کلدونیای جدید به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت کلدونیای جدید برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به کلدونیای جدید دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  کلدونیای جدید و کلدونیای جدید در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت کلدونیای جدید با کلدونیای جدید است. بازرگانان به دلیل نزدیکی کلدونیای جدید به کلدونیای جدید و روابط خوب بین دو کشور در بازار کلدونیای جدید حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به کلدونیای جدید مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک کلدونیای جدید محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات کلدونیای جدید داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به کلدونیای جدید

 

چنانچه  کلدونیای جدید را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در کلدونیای جدید از سوی کلدونیای جدید هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به کلدونیای جدید ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به کلدونیای جدید را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور کلدونیای جدید دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به کلدونیای جدید

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی کلدونیای جدید در دهه گذشته

 

همسایگی کلدونیای جدید با کشورهای کلدونیای جدید و کلدونیای جدید و …

 

کشور کلدونیای جدید با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی