ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر لهستان صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به لهستان آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به لهستان می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی لهستان باعث شده است که لهستان برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به لهستان به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت لهستان برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به لهستان دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  لهستان و لهستان در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت لهستان با لهستان است. بازرگانان به دلیل نزدیکی لهستان به لهستان و روابط خوب بین دو کشور در بازار لهستان حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به لهستان مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک لهستان محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات لهستان داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به لهستان

 

چنانچه  لهستان را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در لهستان از سوی لهستان هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به لهستان ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به لهستان را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور لهستان دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به لهستان

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی لهستان در دهه گذشته

 

همسایگی لهستان با کشورهای لهستان و لهستان و …

 

کشور لهستان با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی