ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر روآندا صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به روآندا آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به روآندا می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی روآندا باعث شده است که روآندا برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به روآندا به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت روآندا برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به روآندا دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  روآندا و روآندا در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت روآندا با روآندا است. بازرگانان به دلیل نزدیکی روآندا به روآندا و روابط خوب بین دو کشور در بازار روآندا حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به روآندا مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک روآندا محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات روآندا داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به روآندا

 

چنانچه  روآندا را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در روآندا از سوی روآندا هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به روآندا ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به روآندا را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور روآندا دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به روآندا

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی روآندا در دهه گذشته

 

همسایگی روآندا با کشورهای روآندا و روآندا و …

 

کشور روآندا با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی