ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر سنگال صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به سنگال آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به سنگال می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی سنگال باعث شده است که سنگال برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به سنگال به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت سنگال برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به سنگال دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  سنگال و سنگال در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت سنگال با سنگال است. بازرگانان به دلیل نزدیکی سنگال به سنگال و روابط خوب بین دو کشور در بازار سنگال حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به سنگال مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک سنگال محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات سنگال داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به سنگال

 

چنانچه  سنگال را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در سنگال از سوی سنگال هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به سنگال ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به سنگال را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور سنگال دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به سنگال

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی سنگال در دهه گذشته

 

همسایگی سنگال با کشورهای سنگال و سنگال و …

 

کشور سنگال با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی