ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر سیشل صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به سیشل آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به سیشل می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی سیشل باعث شده است که سیشل برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به سیشل به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت سیشل برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به سیشل دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  سیشل و سیشل در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت سیشل با سیشل است. بازرگانان به دلیل نزدیکی سیشل به سیشل و روابط خوب بین دو کشور در بازار سیشل حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به سیشل مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک سیشل محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات سیشل داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به سیشل

 

چنانچه  سیشل را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در سیشل از سوی سیشل هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به سیشل ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به سیشل را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور سیشل دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به سیشل

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی سیشل در دهه گذشته

 

همسایگی سیشل با کشورهای سیشل و سیشل و …

 

کشور سیشل با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی