ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر سیرالئون صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به سیرالئون آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به سیرالئون می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی سیرالئون باعث شده است که سیرالئون برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به سیرالئون به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت سیرالئون برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به سیرالئون دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  سیرالئون و سیرالئون در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت سیرالئون با سیرالئون است. بازرگانان به دلیل نزدیکی سیرالئون به سیرالئون و روابط خوب بین دو کشور در بازار سیرالئون حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به سیرالئون مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک سیرالئون محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات سیرالئون داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به سیرالئون

 

چنانچه  سیرالئون را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در سیرالئون از سوی سیرالئون هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به سیرالئون ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به سیرالئون را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور سیرالئون دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به سیرالئون

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی سیرالئون در دهه گذشته

 

همسایگی سیرالئون با کشورهای سیرالئون و سیرالئون و …

 

کشور سیرالئون با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی