ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر سنگاپور صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به سنگاپور آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به سنگاپور می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی سنگاپور باعث شده است که سنگاپور برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به سنگاپور به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت سنگاپور برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به سنگاپور دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  سنگاپور و سنگاپور در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت سنگاپور با سنگاپور است. بازرگانان به دلیل نزدیکی سنگاپور به سنگاپور و روابط خوب بین دو کشور در بازار سنگاپور حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به سنگاپور مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک سنگاپور محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات سنگاپور داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به سنگاپور

 

چنانچه  سنگاپور را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در سنگاپور از سوی سنگاپور هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به سنگاپور ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به سنگاپور را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور سنگاپور دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به سنگاپور

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی سنگاپور در دهه گذشته

 

همسایگی سنگاپور با کشورهای سنگاپور و سنگاپور و …

 

کشور سنگاپور با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی