ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر اسپانیا صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به اسپانیا آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به اسپانیا می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی اسپانیا باعث شده است که اسپانیا برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به اسپانیا به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت اسپانیا برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به اسپانیا دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  اسپانیا و اسپانیا در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت اسپانیا با اسپانیا است. بازرگانان به دلیل نزدیکی اسپانیا به اسپانیا و روابط خوب بین دو کشور در بازار اسپانیا حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به اسپانیا مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک اسپانیا محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات اسپانیا داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به اسپانیا

 

چنانچه  اسپانیا را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در اسپانیا از سوی اسپانیا هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به اسپانیا ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به اسپانیا را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور اسپانیا دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به اسپانیا

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی اسپانیا در دهه گذشته

 

همسایگی اسپانیا با کشورهای اسپانیا و اسپانیا و …

 

کشور اسپانیا با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی