ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر سورینام صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به سورینام آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به سورینام می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی سورینام باعث شده است که سورینام برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به سورینام به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت سورینام برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به سورینام دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  سورینام و سورینام در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت سورینام با سورینام است. بازرگانان به دلیل نزدیکی سورینام به سورینام و روابط خوب بین دو کشور در بازار سورینام حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به سورینام مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک سورینام محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات سورینام داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به سورینام

 

چنانچه  سورینام را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در سورینام از سوی سورینام هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به سورینام ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به سورینام را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور سورینام دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به سورینام

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی سورینام در دهه گذشته

 

همسایگی سورینام با کشورهای سورینام و سورینام و …

 

کشور سورینام با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی