ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر جزایر فارو صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به جزایر فارو آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به جزایر فارو می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی جزایر فارو باعث شده است که جزایر فارو برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به جزایر فارو به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت جزایر فارو برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به جزایر فارو دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  جزایر فارو و جزایر فارو در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت جزایر فارو با جزایر فارو است. بازرگانان به دلیل نزدیکی جزایر فارو به جزایر فارو و روابط خوب بین دو کشور در بازار جزایر فارو حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به جزایر فارو مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک جزایر فارو محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات جزایر فارو داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به جزایر فارو

 

چنانچه  جزایر فارو را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در جزایر فارو از سوی جزایر فارو هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به جزایر فارو ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به جزایر فارو را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور جزایر فارو دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به جزایر فارو

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی جزایر فارو در دهه گذشته

 

همسایگی جزایر فارو با کشورهای جزایر فارو و جزایر فارو و …

 

کشور جزایر فارو با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی