ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر جزایر سلیمان صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به جزایر سلیمان آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به جزایر سلیمان می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی جزایر سلیمان باعث شده است که جزایر سلیمان برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به جزایر سلیمان به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت جزایر سلیمان برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به جزایر سلیمان دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  جزایر سلیمان و جزایر سلیمان در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت جزایر سلیمان با جزایر سلیمان است. بازرگانان به دلیل نزدیکی جزایر سلیمان به جزایر سلیمان و روابط خوب بین دو کشور در بازار جزایر سلیمان حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به جزایر سلیمان مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک جزایر سلیمان محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات جزایر سلیمان داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به جزایر سلیمان

 

چنانچه  جزایر سلیمان را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در جزایر سلیمان از سوی جزایر سلیمان هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به جزایر سلیمان ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به جزایر سلیمان را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور جزایر سلیمان دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به جزایر سلیمان

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی جزایر سلیمان در دهه گذشته

 

همسایگی جزایر سلیمان با کشورهای جزایر سلیمان و جزایر سلیمان و …

 

کشور جزایر سلیمان با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی