ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر بریتانیا صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به بریتانیا آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به بریتانیا می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی بریتانیا باعث شده است که بریتانیا برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به بریتانیا به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت بریتانیا برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به بریتانیا دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  بریتانیا و بریتانیا در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت بریتانیا با بریتانیا است. بازرگانان به دلیل نزدیکی بریتانیا به بریتانیا و روابط خوب بین دو کشور در بازار بریتانیا حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به بریتانیا مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک بریتانیا محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات بریتانیا داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به بریتانیا

 

چنانچه  بریتانیا را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در بریتانیا از سوی بریتانیا هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به بریتانیا ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به بریتانیا را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور بریتانیا دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به بریتانیا

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی بریتانیا در دهه گذشته

 

همسایگی بریتانیا با کشورهای بریتانیا و بریتانیا و …

 

کشور بریتانیا با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی