ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر توگو صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به توگو آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به توگو می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی توگو باعث شده است که توگو برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به توگو به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت توگو برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به توگو دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  توگو و توگو در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت توگو با توگو است. بازرگانان به دلیل نزدیکی توگو به توگو و روابط خوب بین دو کشور در بازار توگو حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به توگو مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک توگو محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات توگو داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به توگو

 

چنانچه  توگو را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در توگو از سوی توگو هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به توگو ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به توگو را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور توگو دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به توگو

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی توگو در دهه گذشته

 

همسایگی توگو با کشورهای توگو و توگو و …

 

کشور توگو با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی