ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ترینیداد و توباگو صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به ترینیداد و توباگو آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به ترینیداد و توباگو می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی ترینیداد و توباگو باعث شده است که ترینیداد و توباگو برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به ترینیداد و توباگو به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت ترینیداد و توباگو برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به ترینیداد و توباگو دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  ترینیداد و توباگو و ترینیداد و توباگو در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ترینیداد و توباگو با ترینیداد و توباگو است. بازرگانان به دلیل نزدیکی ترینیداد و توباگو به ترینیداد و توباگو و روابط خوب بین دو کشور در بازار ترینیداد و توباگو حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به ترینیداد و توباگو مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ترینیداد و توباگو محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ترینیداد و توباگو داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به ترینیداد و توباگو

 

چنانچه  ترینیداد و توباگو را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در ترینیداد و توباگو از سوی ترینیداد و توباگو هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به ترینیداد و توباگو ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به ترینیداد و توباگو را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور ترینیداد و توباگو دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به ترینیداد و توباگو

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی ترینیداد و توباگو در دهه گذشته

 

همسایگی ترینیداد و توباگو با کشورهای ترینیداد و توباگو و ترینیداد و توباگو و …

 

کشور ترینیداد و توباگو با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی