ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر تونس صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به تونس آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به تونس می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی تونس باعث شده است که تونس برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به تونس به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت تونس برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به تونس دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  تونس و تونس در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت تونس با تونس است. بازرگانان به دلیل نزدیکی تونس به تونس و روابط خوب بین دو کشور در بازار تونس حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به تونس مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک تونس محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات تونس داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به تونس

 

چنانچه  تونس را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در تونس از سوی تونس هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به تونس ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به تونس را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور تونس دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به تونس

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی تونس در دهه گذشته

 

همسایگی تونس با کشورهای تونس و تونس و …

 

کشور تونس با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی