ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر اروگوئه صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به اروگوئه آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به اروگوئه می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی اروگوئه باعث شده است که اروگوئه برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به اروگوئه به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت اروگوئه برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به اروگوئه دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  اروگوئه و اروگوئه در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت اروگوئه با اروگوئه است. بازرگانان به دلیل نزدیکی اروگوئه به اروگوئه و روابط خوب بین دو کشور در بازار اروگوئه حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به اروگوئه مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک اروگوئه محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات اروگوئه داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به اروگوئه

 

چنانچه  اروگوئه را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در اروگوئه از سوی اروگوئه هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به اروگوئه ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به اروگوئه را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور اروگوئه دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به اروگوئه

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی اروگوئه در دهه گذشته

 

همسایگی اروگوئه با کشورهای اروگوئه و اروگوئه و …

 

کشور اروگوئه با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی