ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ویتنام صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به ویتنام آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به ویتنام می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی ویتنام باعث شده است که ویتنام برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به ویتنام به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت ویتنام برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به ویتنام دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  ویتنام و ویتنام در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ویتنام با ویتنام است. بازرگانان به دلیل نزدیکی ویتنام به ویتنام و روابط خوب بین دو کشور در بازار ویتنام حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به ویتنام مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ویتنام محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ویتنام داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به ویتنام

 

چنانچه  ویتنام را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در ویتنام از سوی ویتنام هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به ویتنام ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به ویتنام را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور ویتنام دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به ویتنام

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی ویتنام در دهه گذشته

 

همسایگی ویتنام با کشورهای ویتنام و ویتنام و …

 

کشور ویتنام با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی