ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر زامبیا صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به زامبیا آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به زامبیا می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی زامبیا باعث شده است که زامبیا برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به زامبیا به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت زامبیا برای محصولات کشاورزی بوده است.

 

برخی از کالاهایی که برای صادرات به زامبیا دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  زامبیا و زامبیا در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت زامبیا با زامبیا است. بازرگانان به دلیل نزدیکی زامبیا به زامبیا و روابط خوب بین دو کشور در بازار زامبیا حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به زامبیا مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک زامبیا محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات زامبیا داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به زامبیا

 

چنانچه  زامبیا را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در زامبیا از سوی زامبیا هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به زامبیا ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به زامبیا را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور زامبیا دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به زامبیا

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی زامبیا در دهه گذشته

 

همسایگی زامبیا با کشورهای زامبیا و زامبیا و …

 

کشور زامبیا با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی