ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

کاشی و سرامیک تبریز
کاشی و سرامیک تبریز

 

امروزه کاشی و سرامیک تبریز یکی از پرمخاطب ترین کاشی های روز در بازار است و شما در هر کاشی فروشی می‌توانید محصولات متنوع کاشی و سرامیک تبریز را با استفاده از کاتالوگ‌ها یا نمونه‌‌های موجود در فروشگاه انتخاب نمایید. نگاهی به  تاریخچه کاشی و سرامیک تبریز نشان می‌دهد که نام کاشی تبریز همیشه بر سر در صنعت کاشی و سرامیک ایران خوش درخشیده است. این برند نام آشنا توانسته است نیاز مخاطب داخلی و خارجی خود را به خوبی شناسایی کند و با کمک تولیدکنندگان معتبر خارجی از کاشی و سرامیک تبریز یک برند جهانی بسازد.
تاریخچه کاشی و سرامیک جهان بیانگر حضور همیشگی ایران در این صنعت کاشی و سرامیک تبریز جهان از دیرباز تا کنون بوده است. صنعت کاشی و سرامیک ایران امروزه نیز به عنوان یکی از مهمترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان کاشی و سرامیک جهان شناخته می‌شود.

 

سرآغاز کاشی و سرامیک تبریز

کاشی تبریز یکی از برترین تولیدکنندگان کاشی و سرامیک ایرانی است که در شهر تبریز قرار دارد. تاریخچه کاشی جهان نشان از درخشش نام ایران در صنعت کاشی و سرامیک تبریز دارد. سیر تحول کاشیکاری ایران نشان می دهد که شهر تبریز همواره به عنوان یکی از پیشگامان کاشیکاری ایران شناخته می‌شود.
با توجه به جایگاه تبریز در معماری و هنر ایرانی لزوم تاسیس کاشی تبریز یک نیاز اساسی در این شهر بوده است.

شرکت کاشی و سرامیک تبریز دارای زمینی به مساحت 200000 متر مربع می باشد که در سال 1374 فعالیت خود را شروع کرد. کارخانه آن واقع در شمال غرب و در 24 کیلومتری شهر تبریز می باشد.در اوایل تاسیس ظرفیت تولید انواع کاشی دیواری این شرکت، یک میلیون و پانصد هزار متر مربع در سال بود و سپس با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و شناخت بازار و همچنین استفاده از متخصصین و پرسنل مجرب توانست ظرفیت تولید سالانه خود را به دو میلیون و پانصد هزار متر مربع در سال افزایش دهد و توانست نشان‌های استاندارد ملی و ایزو ۲۰۰۰-۹۰۰۱ را کسب کند و همچنین از سوی سازمان‌های بین‌المللی نیز تشویق شود.

تماس تلفنی