ساعت کاری

8 صبح الی 21 شب

 

سبد خرید شما

در سالهای اخیر ایران صادرات تعداد اقلام کالایی زیادی را به نیوزیلند آغاز کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به نیوزیلند می توان به محصولات  نفتی و مشتقات پتروشیمی، مواد غذایی مانند بادام و گردو،قند و شکر، هندوانه تازه ، تجهیزات ساختمانی به خصوص کاشی و سرامیک ، مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.اخذ تخفیف های گمرکی از سوی نیوزیلند باعث شده است که ایران برای صادرات محصولات  خود بیش از پیش به نیوزیلند به عنوان یک بازار هدف توجه داشته باشد . عمده این تخفیفات از سوی دولت نیوزیلند برای محصولات کشاورزی بوده است.

برخی از کالاهایی که برای صادرات به نیوزیلند دارای مزیت هستند می تواند محصولاتی مانند پتروشیمی، پلیمر،سیمان، خشکبار، مواد غذایی , محصولات ساختمانی و غیره اشاره نمود.میزان حجم تجارت  نیوزیلند و ایران در سال 2009 رقمی برابر 5.7 میلیارد دلار،بود که با رشد چشمگیر این مقدار  در سال 2012 برابر 16 میلیارد دلار و در سال 2014 نیز 18 میلیارد دلار ارزیابی شده، که این نرخ نشان‌دهنده رشد روز افزون تجارت ایران با نیوزیلند است. بازرگانان به دلیل نزدیکی نیوزیلند به ایران و روابط خوب بین دو کشور در بازار نیوزیلند حضور فعالی دارند. در سال 95 ارزش صادرات کاشی به نیوزیلند مبلغ 114،369 تومان است. که تنها 0.04 درصد از حجم صادرات کاشی و سرامیک ایران محسوب می شود. بنابراین  حضور فعال در این عرصه می تواند رشد چشمگیری در سهم صادرات ایران داشته باشد

دریافت خدمات صادرات کاشی به نیوزیلند

 

چنانچه  نیوزیلند را برای مقصد صادرات خود انتخاب کرده اید و یا اینکه به دنبال تامین کننده برای تامین فروشگاه کاشی و سرامیک خود در نیوزیلند از سوی ایران هستید . آقای سرامیک می تواند در امور صادرات کاشی به نیوزیلند ,تامین کالا و  نیاز مشاوره ای و استفاده از تخصص مشاوران در این زمینه را برای شما فراهم نماید هم اکنون سوال خود را از مشاوران آقای سرامیک بپرسید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09122243394 تماس حاصل فرمایید. شما می توانید تمام امور صادرات کاشی و سرامیک به نیوزیلند را با خیال راحت به آقای سرامیک بسپارید.  آقای سرامیک توانایی صادرات تمام برندهای کاشی  و سرامیک را به  کشور نیوزیلند دارا می باشد.

چرا صادرات کاشی به نیوزیلند

 

پیشرفت های چشمگیر اقتصادی نیوزیلند در دهه گذشته

 

همسایگی نیوزیلند با کشورهای یونان و قبرس و …

 

کشور نیوزیلند با 40 میلیون نفرجمعیت یکی از پرجمعیت ترین کشورهای منطقه می باشد.

 

قرار داشتن شهر استانبول در دو قاره  به طور همزمان

تماس تلفنی